dir
Direktori

Stanojević Snežana, 1994 - 2001.
Lazarević Dragan, 2002 - 2006.

dir
Sekretari

Svetlana Ivanović , 1997 - 2018.

prof
Spisak nastavnika koji su predavali u školi

Vladeta Miletić, dipl.geograf, 01.09.1993 - 29.08.1997.
Gordana Sakić, dipl. inž. organizacije rada, 02.09.1995 - 31.10.1997.
Snežana Marić, dipl. psiholog, 01.09.1995 - 31.08.1997.

Mihailo Dereta, prof. fizike, 01.09.1993 - 31.08.1998.
Borisav Radović, prof. matematike, 01.09.1993 - 31.08.1998.
Miroslava Milinković, akademski slikar, 01.09.1994 - 31.08.1998.
Marko Jakovljević, VKV krojač, 01.09.1994 - 15.06.1998. 
Šefhet Šekularac,
dipl. lik. um. - vajar, 01.09.1995 - 08.10.1998.
Petar
Gajić, dipl. lik. um. - slikar, 01.09.1996 - 22.12.1998.
Momir Đorđić, prof. fizičke kulture, 01.09.1997 - 30.12.1998.
Radiša Vujičić, dipl. filozof, 01.09.1997 - 30.12.1998.
Branislav Nikolić, dipl. lik. um. - slikar, 01.02.1997 - 30.03.1998.
Ljubiša Đurić, mr. slikarstva, 01.11.1997 - 30.11.1998.

Vanja Jovanović, dipl. lik. um. - slikar, 01.09.1996 - 13.12.1999.
Milani Nkolić, dipl. lik. um. - slikar, 01.09.1994 - 31.08.1999.
Slobodan Peladić, dipl. lik. um. - slikar, 01.03.1994 - 30.12.1999.
Božidar Babić, dipl. lik. um. - vajar, 01.09.1997 - 14.10.1999.

Dragan Popović, dipl. inž. tehnologije, 20.02.1996 - 27.10.2000.
Dušan Nešković, dipl. lik. um. - slikar, 01.10.1998 - 03.03.2000.
Jasminka Brkanović , dipl. lik. um. - vajar, 01.09.1997 - 31.08.2000.
Olivera Pantelić, dipl. matematičar, 01.11.1997 - 11.09.2000.
Boban Jovanović, dipl. lik. um. - vajar, 01.10.1998 - 15.09.2000.
Marina Milojević, dipl. lik. um. - vajar, 03.11.1998 - 07.09.2000.
Ljiljana Vulević, dipl. lik. um. - vajar, 08.02.1999 - 09.02.2000.
Vesna Gajić, prof. fizičke hemije, 19.05.2000 - 31.08.2000.

Miloš Bogdanović, dipl. inž. mašinstva, 01.09.1995 - 31.08.2001.
Marinko Marković, prof. likovne kulture, 01.09.1995 - 04.04.2001.
Dobrosav Radomirović, SSS krojač, 01.09.1995 - 17.12.2001.
Ljiljana Lazić, dipl. violinista, 01.02.1997 - 05.09.2001.

Nada Vilotić, prof. engleskog jezika, 01.09.1995 - 31.08.2002.
Mara Gajić, prof. francuskog jezika i književnosti, 01.09.1993 - 08.03.2002.
Simonida Radonjić, dipl. lik. um. - grafičar, 01.09.2001 - 31.08.2002.
Sanja Stojanović, dipl. slikar - restaurator, 01.11.2001 - 31.08.2002.
Radmila Samardžić, inž. arhitekture, 03.11.1998 - 01.02.2002.
Milica Radisavljević, dipl. lik. um. - vajar, 15.09.2000 - 31.08.2002.

Miloš Janković, dipl. lik. um. - slikar, 03.11.1997 - 30.06.2003.
Tatjana Marković Topalović, dipl. fizičar, 01.09.1998 - 31.08.2003.

Slobodan Petrović, dipl. inž. šumarstva, 01.09.1995 - 31.08.2004.
Živka Jovanović, prof.muzičke kulture, 01.09.1993 - 31.08.2004.
Blagodar Lovčević, mr.tehničkih nauka, 01.09.2001 - 30.09.2004.
Katarina Tomić, dipl. muzičar, 06.03.2003 - 24.02.2004.
Vesna Antonić, dipl. prostorni planer, 26.03.2003 - 31.08.2004.

Biljana Polovina, dipl. lik. um. - vajar, 01.12.2000 - 31.08.2005.
Aleksandra Marinković, dipl. pravnik, 01.09.2001 - 31.08.2005.
Darko Stojićević, prof. fizičke kulture, 01.09.2003 - 31.01.2005.
Milan Vasić, dipl. pravnik, 20.02.2004 - 18.03.2005.

Olga Isailović, prof. francuskog jezika, 01.11.1999 - 31.08.2006.
Ljiljana Stojanović, dipl.slikar - keramičar, 01.09.2000 - 31.08.2006.
Dragana Miljković, dip. filolog japanskog jezika, 01.09.2004 - 31.08.2006.
Aleksandar Pavlović, dipl. pravnik, 01.09.2005 - 31.08.2006.

Vera Knežević, prof. informatike, 01.11.2005 - 31.08.2007.

Dragana Miljković, dipl. građevin. inženjer, 01.09.2005 - 31.08.2008.
Zorica Čolić, dipl. lik. um. - slikar, 09.09.2003 - 30.09.2008.
Nataša Vasilić, dipl. keramičar, 01.11.2006 - 31.08.2008.
Radoš Radenković, dipl.vajar, 04.12.2006 - 30.09.2008.
Natalija Jokić, dipl.slikar, 10.09.2007 - 31.12.2008.
Dragan Lazarević, profesor fizičke kulture, 01.09.1993 - 30.01.2008.
Anđelka Lazić, mr.lingvističkih nauka, 01.09.1995 - 30.09.2008.
Zorica Ilić, dipl. građev. inženjer, 08.02.2002 - 10.07.2008.

Slobodan Šarčević, zlatar, 02.09.2002 - 18.03.2009.

Marija Skoko, dipl. slikar lik. umetnosti, 01.10.2008 - 31.08.2010.
Liljana Paranjpe, dipl. inž. tehnolog, 01.09.2000 - 30.08.2010.

Slobodanka Pavlović, profesor biologije, 22.01.1996 - 16.01.2011.

Maja Malobabić, prof. književnosti i srpskog jezika, 1.11.2007 - 31.8.2012.

Milan Bogunović, firmopisac, 1.9.1997 - 21.2.2013.
Branka Branovački, prof. srpskog jezika i jugoslovenske književnosti, 1.1.1994 - 1.9.2013.
Milan Bosnić
, mr. slikarstva, 26.09.2002 - 13.09.2013.

Srđan Lazarević, diplomirani inženjer geologije, 1.1.1998 - 5.5.2015.
Nikola Kovačević
, diplomirani teolog, 01.09.2008 - 31.08.2015.
Slađana Đapić, diplomirani inženjer hemije neorganskog smera, 01.09.1993 - 16.03.2015.
Radenka Cvejić, diplomirani geograf, 01.09.1999 - 08.09.2015.
Maja Suhenko, diplomirani vajar, 15.09.2000 - 06.10.2015.

Milan Antić, profesor istorije, 01.09.1993 - 30.04.2016.

Dragan Marković, magistar umetnosti, 1.9.1995 - 14.2.2017.
Živoslav Ilić, prof. matematike i fizike, 1.9.1995 - 15.9.2017.